Morušové trio
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Morušové trio

Morus alba, nigra, rubra - Objednací číslo 4414459
Počet kusů v balení:1 ks
Moruše si opět získávají oblibu a vracejí se do našich zahrad. Sklízejte na přelomu července a srpna sladké a šťavnaté plody , které vzhledem připomínají ostružiny. Jsou vhodné pro přímou konzumaci, ale i další zpracování na marmelády, kompoty nebo sušení. Tři druhy moruše v jednom květináči. Morus alba- bílé moruše. Morus nigra -černé moruše, Morus rubra -červené moruše.
1122,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání červenec začátek
Výška rostliny 300-400 cm
Stanoviště: Slunné až polostinné. Půda: Propustná, výživná zahradní půda, mírně vlhká. Hnojení: Na jaře, hnojivem na drobné ovoce. Výška: 2-3m, v dospělosti i více (podle podmínek a řezu). Květy: Bílo - zelené, nenápadné, od druhého roku pěstování. Kvete v květnu – v červnu. Zrání plodů: Na přelomu července a srpna, 3 barvy plodů – bílé, černé a červené. Jsou šťavnaté, sladké a svým vzhledem připomínají ostružiny. Jsou vhodné pro přímou konzumaci, přípravu marmelád, kompotů, na sušení nebo oblohu koláčů. Řez: Není nutný, je možný udržovací řez. Odstraňujte suché, zmrzlé a přestárlé výhony. Podzim/zima: Zimovzdorná, doporučujeme chránit chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené