Angels Perfume, muškáty (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Angels Perfume, muškáty (3)

Geranium Angeleyes Perfume - Objednací číslo 6608762
Počet kusů v balení:3 ks
Velké květy se světle růžovými a bordovými okvětními lístky a příjemnou citrónovou vůní, která odpuzuje hmyz, jsou hlavními lákadly tohoto muškátu. Za jemnou vůni jsou zodpovědné éterické oleje v atraktivních listech. Kompaktní růst. Odolný vůči větru i špatnému počasí.
245,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 20
Vonné ano
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé PŮDA: Hlinitá a humózní, dobrá květinová zemina HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem např. náš Duostar Gold ZÁLIVKA: Udržujeme lehce vlhké POTŘEBA MÍSTA: Cca 6 rostlin na 1m. RŮST: Stojatý, relativně bujný KVĚTY: světle růžové a bordové okvětními lístky, příjemná citrónová vůně DOBA KVĚTU: Květen až první mrazy ZIMA: Není mrazuvzdorný, jednoletý. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme, v únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po ledových mužích opět umístíme ven. TIP: Tento muškát vydává pro lidi příjemnou vůni. Bodavý neodbytný hmyz, jako komáři nebo vosy, nemají tuto vůni všeobecně rádi.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené