Larell angrešt, keř
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Larell angrešt, keř

Ribes uva-crispa Larell - Objednací číslo 4414707
Počet kusů v balení:1 ks
Středně silně, vzpřímeně a široce rostoucí rostlina bez pichlavých trnů. Středně pozdní až pozdní odrůda, s velkými červenými, příjemně sladkými plody s pevnou, lesklou slupkou. je vhodný pro pěstování ve volné půdě, ale i v dostatečně velké nádobě na terase nebo na balkoně.
538,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února konec - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby února konec - listopadu konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 100 - 120
Doba zrání červen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 120-150 cm
STANOVIŠTĚ: Světlé a teplé, přičemž upřednostňuje polostín, plné slunce v létě může poškodit plody PŮDA: Vlhká, vápenitá jakož i hlinitá a pokud možno bohatá na živiny HNOJENÍ: 1x v březnu při rašení výhonků a 1x po sklizni hnojivem na bobuloviny VÝŠKA: Asi 1,2 - 1,5 m(podle pěstebních podmínek). RŮST: Keř KVĚTY: květen PLODY: Konec července/začátek srpna Červené, sladké s hladkou slupkou Plodí na jedno a dvouletém dřevě. ŘEZ: Postranní větve zkrátit po sklizni na 10 cm ZIMA: Zimovzdorný Půdu u kořenů mulčovat (posekanou trávou nebo listím)
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené