Humus FW 1l
Humus FW 1l
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Humus FW 1l

Objednací číslo 7705138
Počet kusů v balení:1 ks
Přírodní, bioaktivní tekuté hnojivo. Podporuje klíčení, tvorbu kořenů a růst rostlin. V celosvětovém měřítku se jedná o jedinečné hnojivo, které podporuje příjem živin a růst. Díky hnojivu HUMUS FW se zlepšuje kondice rostlin a jejich odolnost vůči chorobám. Hnojivo je vhodné pro všechny pokojové, balkonové a zahradní rostliny. 0,5 litru hnojiva vystačí až na 500 litrů vody.
491,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Přírodní, bioaktivní tekuté hnojivo s kyselinou huminovou. Podporuje klíčení, tvorbu kořenů a růst rostlin. V celosvětovém měřítku se jedná o jedinečné hnojivo, které podporuje příjem živin a růst. Díky hnojivu HUMUS FW se zlepšuje kondice rostlin a jejich odolnost vůči chorobám. Hnojivo je vhodné pro všechny pokojové, balkonové a zahradní rostliny. Používá se jako klasické hnojivo do zálivky, ale lze ho aplikovat postřikem i jako listové hnojivo. ŘEDĚNÍ: 0,5 litru hnojiva vystačí až na 500 litrů vody. V 10 litrech vody je tedy třeba rozpustit 10 ml hnojiva (1 uzávěr). SLOŽENÍ: Organické látky 17,0 m/m% pH (originální roztok) 9,5 hustota 1,07 kg/dm3 kyselina huminová 12,0 m/m% K2O 5,0 m/m% Ca 0,5 m/m% Mg 0,05 m/m% Fe 0,10 m/m% Mn 0,001 m/m% Zn 0,0005 m/m% SKLADOVÁNÍ: Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením, mimo dosah dětí a domácích zvířat. Při vhodných podmínkách je možné skladovat i několik let. Výrobek není určený ke konzumaci. Po práci s výrobkem si důkladně umyjte ruce. Zamezte kontaktu s očima.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené