Kordia třešeň, volné kořeny
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kordia třešeň, volné kořeny

Prunus avium 'Kordia' - Objednací číslo 4426099
Počet kusů v balení:1 ks
Tmavě červené třešně – chrupky. Lesklá slupka, šťavnatá, sladká dužina. Dozrává 5. – 6. třešňový týden, tedy na přelomu července a srpna. Jedna z nejkvalitnějších odrůd, plody dlouho vydrží na stromě. Zvýšená odolnost proti hnilobě. Není samosprašná, jako opylovač poslouží jiné odrůdy třešní. Dodáváme s volnými kořeny.
799,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: slunné, možno chráněné PŮDA: propustná, hlinitá, zamezit přemokření HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na ovocné dřeviny VÝŠKA: Asi 3 m POTŘEBA MÍSTA: kolem 4-6 metrů ŘEZ: Nejlépe odborný sestřih – doporučujeme knihu – řez ovocných stromů. Všeobecně není nutný, eventuálně průběžně zkracovat hlavní výhonky na cca 2,5 metru, kvůli zastavení růstu do výšky. KVĚTY: první květy v 2. – 3. roce po vysazení není samosprašná, jako opylovač poslouží jiné odrůdy třešní DOBA ZRÁNÍ: 5. -6. třešňový týden, přelom července/srpna PLODY: Tmavě červené - chrupky ZIMA: Mrazuvzdorná, oblast kolem stromů mulčovat TIP: Ke stromu přidáme opěrný kůl, který ponecháme tak dlouho, dokud rostlina nevytvoří silný kmen.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené