Revita, broskev v kontejneru
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Revita, broskev v kontejneru

Prunus persica 'Revita' - Objednací číslo 4430440
Počet kusů v balení:1 ks
Robustní odrůda broskve určená pro pěstování v zahradě. Dlouholeté zkoušky prokázaly vyšší odolnost této odrůdy broskve proti nejznámější chorobě – kadeřavosti broskví. Plody jsou velké, s bílou dužinou, pikantní chuti. Slupka je načervenalá. Bujný, vitální růst. Slouží k okrase i k užitku: působivé květy a bohatá sklizeň. Středně raná. Samosprašná
990,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: od konce února

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby od konce února
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání srpen konec
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 250-300 cm
STANOVIŠTĚ: Teplá jižní strana, chráněné před větrem. PŮDA: Bohatá na živiny, propustná, neutrální. HNOJENÍ: Na jaře přihnojit hnojivem pro ovocné stromy (dávat pozor na dávkování). VÝŠKA: 3 m POTŘEBA MÍSTA: 2 – 2,5 m. KVĚTY: Duben, květy malé, světle růžové, objeví se dříve než listy – samosprašná. PLODY: Od poloviny do konce srpna, bělomasé, šťavnaté, lehce nakyslé. ŘEZ: Je možný, pokud možno proveden odborně. ZIMA: Mrazuvzdorná, oblast u kořenů mulčovat (listím nebo trávou). Broskve je vhodné pěstovat v mírnějších polohách. TIP! Na počátku pěstování připevníme ke kmínku vzpěru a ponecháme ji tak dlouho, dokud rostlina nevytvoří dostatečně silný kmen. Vhodná je širší laťka umístěná ke kmínku z jižní strany, aby nedošlo k popraskání kmene vlivem jarních nočních mrazíků v kontrastu s prudkým slunečním svitem během dne.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené