Black Bromba, ostružiník (2)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Black Bromba, ostružiník (2)

Rubus frut. Black Bromba 'Bigandearly' - Objednací číslo 4407234
Počet kusů v balení:2 ks
Beztrnný ostružiník. Plody jsou velké, lesklé, pevné, dozrávají od srpna do října. Chuť je sladká, kořeněná a šťavnatá. Jsou vhodné pro přímou konzumaci i k dalšímu zpracování. Odolná proti mrazům a onemocnění prutů.
580,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 80-100
Doba zrání srpen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Propustná, vlhká, humózní HNOJENÍ: Pravidelně přihnojovat ODSTUP ROSTLIN: Cca. 80 – 100 cm RŮST: Keřovitý PLODY: Má velké, lesklé a pevné. Dozrávají od srpna do října. Chuť je sladká, kořeněná a šťavnatá. ŘEZ: Prvním rokem po výsadbě na jaře vybrat pouze 5-6 nejsilnějších šlahounů a zkrátit je na polovinu. Zbylé výhony odstranit. V následujících letech odstraňovat staré, zaschlé nebo poškozené výhony. ZIMA: Mrazuvzdorný, mulčovat u kořenů
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené