Klematis Princess Diana
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Klematis Princess Diana

Clematis texensis 'Princess Diana' - Objednací číslo 3328919
Počet kusů v balení:1 ks
Zářivě růžovočervené květy. Na vnější straně vytvářejí okvětní lístky bílé špičky. Až 8 cm velké květy svým tvarem připomínají tulipány. Bohatě kvete a dorůstá do výšky 2,5 - 3 m (podle podmínek). Dodáváme ve velikosti 60 – 80 cm.
545,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 300 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín. Půda by měla být zastíněna půdopokryvnými rostlinami nebo zakrslými jehličnany, aby oblast u kořenů nevyschla díky intenzivnímu slunečnímu záření. PUDA: Hluboce nakypřená a bohatá na živiny (písčitá nebo hlinitá). HNOJENÍ: Na jaře i při nasazování květů hnojivem na popínavé rostliny. VÝŠKA: Asi 3 m RUST: Popínavý, potřebuje oporu k pnutí. KVĚTY: Růžovo-červené až červené, na vnější straně vytvářejí okvětní lístky bílé špičky. Květy jsou podobné tulipánům. Květen až září, kvete na víceletém dřevě. ŘEZ: Na jaře prosvětlit, odstranit zmrzlé výhonky. ZIMA: Mrazuvzdorný Půdu kolem kořenů mulčovat chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené