Latnatá hortenzie Limelight®
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Latnatá hortenzie Limelight®

Hydrangea paniculata 'Limelight' - Objednací číslo 3315932
Počet kusů v balení:1 ks
Až 30 cm velké květy. Postupně mění barvu ze zelenožluté na počátku kvetení do krémově bílé až po růžovou na podzim. Květy jsou vhodné i k řezu a sušení. Dodávaná velikost asi 30 - 50 cm.
478,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, upřednostňuje polostinnou polohu. PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo půda na rododendrony. Tento druh roste poměrně dobře i v zásadité půdě. HnNOJENÍ: Po jarním řezu, dohnojení při tvorbě poupat. Můžeme použít hnojivo na rododendrony. Pozor na předávkování, dodržovat návod. VÝŠKA: Asi 1,5 m RŮST: Rozložitý keř, vzpřímený. LISTY: Zelené KVĚTY: Červenec až říjen, Květy mění barvu od zelenožluté, přes krémově bílou do růžové na podzim. ŘEZ: Na konci února silně zkrátit ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím. UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny) – nemají vliv na další vývoj rostliny.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené