Taiga, klematis
Taiga, klematis
Taiga, klematis
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Taiga, klematis

Clematis Taiga - Objednací číslo 3328937
Počet kusů v balení:1 ks
Jedinečné plné květy. Korunní lístky jsou fialové, většinou se světlou špičkou. Nenáročný, roste velmi rychle. Vhodný pro zakrytí stěny nebo plotu. Kvete po celé léto. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště
599,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až stinné PUDA: Propustná, humózní, bohatá na živiny. HNOJENÍ: Před vyrašením výhonků na jaře hnojivem na popínavé rostliny. VÝŠKA: Asi 2,5 m. POTĚBA MÍSTA: Asi 100 cm. RUST: Popínavý. KVĚTY: Červen/ říjen. Plné, okvětní lístky jsou fialové s bílou až nazelenalou špičkou. ŘEZ: V březnu je potřeba výhony zkrátit zhruba na 25 cm. PODZIM/ZIMA: Zimovzdorný, doporučujeme na zimu chránit. EXTRA – TIP: Klematis vyžaduje vlhkou půdu, výhodou je zakrytí půdy u kořenů rostlin např. půdokryvnými rostlinami.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené