Hortenzie Farbtraum
Hortenzie Farbtraum
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie Farbtraum

Hydrangea macrophyla 'Farbtraum' - Objednací číslo 3319064
Počet kusů v balení:1 ks
Růžové a modré květy na jedné rostlině. Kvete na jednoletých i dvouletých výhonech. Nezbytná pro všechny milovníky hortenzií.
308,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, upřednostňuje polostinnou polohu. PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo půda na rododendrony. Tento druh roste poměrně dobře i v zásadité půdě. HNOJENÍ: Po jarním řezu, dohnojení při tvorbě poupat. Můžeme použít hnojivo na rododendrony. Pozor na předávkování, dodržovat návod. VÝŠKA: Asi 1m RŮST: Rozložitý keř, vzpřímený. LISTY: Zelené KVĚTY: Červen až říjen, Růžové a modré květy na jedné rostlině. Kvete na jednoletých i dvouletých výhonech. ŘEZ: Brzy na jaře, před rašením zastřihneme – odstřihneme odkvetlé okolíky (květy) a staré stonky. ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím. UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny) – nemají vliv na další vývoj rostliny.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené