Hortenzie Roco® Black Knight®
Hortenzie Roco® Black Knight®
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie Roco® Black Knight®

Hydrangea macr. 'Roco® Black Knight - Objednací číslo 3316085
Počet kusů v balení:1 ks
Tmavě červené kulovité květy a tmavě zelené listy. Kompaktní růst, dlouhá doba kvetení od května do října. Dorůstá do výšky 1 -1,5 metru.
880,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Vhodné k řezu ano
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, přičemž upřednostňuje polostinnou polohu PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, může být lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo jednoduše půda na rododendrony HNOJENÍ: Můžeme použít hnojivo na rododendrony Pozor na předávkování, čtěte pozorně návod VÝŠKA: 1 – 1,5 m ZÁLIVKA: Doporučuje se měkkou vodou – dešťovou RŮST: Kompaktně rostoucí keř LISTY: Tmavě zelené KVĚTY: Tmavě červené kulovité květy, květen až říjen ŘEZ: Na konci února silně zkrátit ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny) – nemají vliv na další vývoj rostliny
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené