Kamélie General Coletti
Kamélie General Coletti
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kamélie General Coletti

Camellia japonica 'General Colletti' - Objednací číslo 3323790
Počet kusů v balení:1 ks
Okrasná dřevina s dlouholetou tradicí. Jako solitér na sebe upoutá všechny pohledy. Velké, červené květy s bílými znaky vydávají příjemnou vůni. Lesklé zelené listy neopadávají. Na zimu chraňte. Dodáváme ve velikosti: ca. 30 – 40 cm.
360,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vonné ano
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-200 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín, chráněné před větrem Přemokření a sucho škodí PŮDA: Lehce kyselá, humózní, kyprá, pH 5 - 5,3. Můžeme použít zeminu pro rododendrony HNOJENÍ: 1x po odkvětu hnojivem na rododendrony (jen ½ dávkování) PÉČE: Během květu bohatě zalévat, jinak opadají pupeny VÝŠKA: 1,5 m – 2 m. Pěstovaná v nádobě nedorůstá do takové výšky. POTŘEBA MÍSTA: 1,5 m LISTY: Tmavě zelené a silně lesklé KVĚTY: Březen – duben Červenobílé, žíhané, středně velké a plné ZIMA: Stálezelená, starší rostliny jsou mrazuvzdorné, na zimu chránit chvojím nebo mulčem. V kořenové oblasti mulčovat 5 cm vrstvou listí nebo posekanou trávou. Mladé rostliny se doporučuje přezimovat v chladné a světlé místnosti a čas od času je rosit. Vždy se ujistit, aby při zálivce nezůstala žádná voda v podmisce a rostlina nebyla přemokřená.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené