Kapraď Brilliance
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kapraď Brilliance

Dryopteris erythrosora - Objednací číslo 1152451
Počet kusů v balení:1 ks
Novinka, jejíž mladé listy mají v létě měděně červenou barvu, starší listy jsou zelené. Vysazujte na polostinná až stinná místa, do záhonů nebo pod stromy.
230,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-25
V kontejneru ano
Výška rostliny 30 cm
STANOVIŠTĚ: Pod dřevinami v polostínu PŮDA: Humózní, neutrální až kyselá, kyprá, vlhká, HNOJENÍ: Duben – srpen, 1x měsíčně tekutým hnojivem VÝŠKA: Výška listů cca 30 cm VZDÁLENOST MEZI ROSTLINAMI: ca 30 cm LISTY: Na začátku rašení červené, pak změní barvu na lehce měděnou a později jsou tmavě zelené, mírně lesklé.Ke zbarvení dochází až od 2 roku pěstování. ZIMA: Mrazuvzdorná, částečně se zatahuje do půdy, některé listy zůstávají zelené(podle podmínek), jiné zhnědnou – odstranit.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené