Kakost oddenkatý
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kakost oddenkatý

Geranium macrorrhizum - Objednací číslo 1102443
Počet kusů v balení:3 ks
Kakost oddenkatý má hrubé nadzemní oddenky, díky kterým se rychle rozrůstá. Matné, zelené listy jsou trochu lepkavé a aromatické, na podzim se zbarví do červených a žlutých odstínů. Růžové květy vykvétají od května do července ve shlucích. Lákají včely a motýly. Dorůstá do výšky 40 cm. Vysazujte na slunné nebo polostinné stanoviště. Do mírně vlhké, výživné a propustné půdy. Mrazuvzdorný až do -34°C.
234,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva růžová
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Normální, dobrá zahradní půda. HNOKENÍ: 1x měsíčně během doby květu hnojivem na trvalky nebo tekutým hnojivem. VÝŠKA: 30 cm. RŮST: Trsovitý. KVĚTY: Světle růžové. Kvete od června do září. Odkvetlé květy odstraňujeme, pomáhá to při tvorbě nových pupenů. ZIMA: Mrazuvzdorná, půdu zakrýt chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené