Šater latnatý, bílý (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Šater latnatý, bílý (3)

Gypsophila paniculata - Objednací číslo 1157615
Počet kusů v balení:3 ks
Také nevěstin závoj. Dekorativní trvalka. Její křehkost oživí každou kytici z řezaných květin. Velmi vhodná je i pro suché dekorace. Jemný květinový závoj z tisíců malých kvítků. Doba květu: červen – září, výška asi 60 cm.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 40-50
Vhodné k řezu ano
Barva bílá
Výška dospělé rostliny 60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Zahradní zemina, vápenitá, spíše suchá. HNOJENÍ: Na jaře lehce přihnojit univerzálním hnojivem. VÝŠKA: 60 cm POTŘEBA MÍSTA: 50 - 80 cm RŮST: Rostlina s kulovitými kořeny. KVĚTY: Červen – září Drobné bílé květy Během období květů pouze mírně zaléváme. Vhodná jako dekorace do řezaných květin i k usušení. ŘEZ: Na podzim celou rostlinu zkrátit. ZIMA: Zimovzdorná, půdu chráníme mulčem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené