Zběhovec plazivý (3)
Zběhovec plazivý (3)
Zběhovec plazivý (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zběhovec plazivý (3)

Ajuga reptans 'Atropurpurea' - Objednací číslo 1116072
Počet kusů v balení:3 ks
Nízká trvalka s přízemní růžicí listů se rychle rozrůstá. Pestrá paleta barev listů od hnědo - červené po červeno - zelenou. Pěkné modrofialové květy. Vhodný i jako náhrada trávníku. Doba květu: květen - červen. Výška 10 – 15 cm.
234,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen
Stanoviště stinné, polostinné
Vysazovací vzdálenost (cm) 12 db / 1 négyzetméter
Barva modrá
Výška dospělé rostliny 10-15 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Humózní a výživná HNOJENÍ: Obecně není nutné. Na jaře lze jedenkrát přihnojit tekutým hnojivem pro podporu růstu a květu. ZÁLIVKA: Během růstové fáze pravidelně zalévat. Zběhovec špatně snáší přemokření, vyvarujte se proto příliš vlhké půdě a stanovišti. VÝŠKA: 10 až15 cm POTŘEBA MÍSTA: Jednotlivé rostliny vysazujte s odstupem 10 – 20 cm. Zběhovec se poměrně dobře rozrůstá a je schopný vytvořit celistvý pokryv půdy. RŮST: Nízký, půdokryvný OLISTĚNÍ: Pestré od červeno/hnědé po červeno/zelenou KVĚTY: Modrofialové, květen ŘEZ/STŘIH: Není nutný ZIMA: Zimovzdorný, stálezelený
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené