Rozchodník prudký (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rozchodník prudký (3)

Sedum acre 'Aureum' - Objednací číslo 1101621
Počet kusů v balení:3 ks
Rychle rostoucí, půdokryvná trvalka, která již za krátkou dobu vytvoří zářivý, zlatožlutý koberec. Preferuje slunné stanoviště, dobře snáší sucho. Kvete červen – srpen, dorůstá do výšky 15 – 20 cm.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Barva žlutá (oranžová)
Výška dospělé rostliny 15-20 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, do skalky nebo k porostu zdí. PŮDA: Normální zahradní půda, je nenáročný, roste také v chudých a suchých půdách. HNOJENÍ: Není nutné. VÝŠKA: 10-25 cm ODSTUPY ROSTLIN: V řadě: 4 - 6 rostlin na 1m. K zakrytí půdy zhruba 6 - 9 rostlin na 1 m² LISTY: Světle zelené KVETENÍ: Červen-srpen, okolíky, malé žluté kvítky. ŘEZ: Pokud je nutný, tak až po odkvětu. PODZIM/ ZIMA: stále zelený, mrazuvzdorný.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené