Mechovec (3)
Mechovec (3)
Mechovec (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mechovec (3)

Cotula/Leptinella squalida - Objednací číslo 1103433
Počet kusů v balení:3 ks
Půdokryvná rostlina s jemně opeřenými, pevnými listy. Žluté květy se ukazují od května do června. Často bývá používán jako náhrada trávníku. Doba květu: květen – červen, 5 – 15 cm. 4 – 6 rostlin/m2.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 8 db/ m2
Výška rostliny 5 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostinné PŮDA: vlhká, mírně úrodná HNOJENÍ: není potřeba VÝŠKA: Cca. 5-10 cm VZDÁLENOST ROSTLIN: v řadě 30cm, jako trávník 8 rostlin/1m2 - RŮST: Nízce rostoucí, půdopokryvná rostlina (tvořící koberec) KVĚTY: květen/červen hvězdicovité, žluté LISTY : jemně zpeřené listy na podzim a v zimě hnědozelené ŘEZ: po odkvětu sestřihnout ZIMA: Zimovzdorný EXTRA TIP: pokud se tato trvalka příliš silně rozroste, je možné ji na jaře rozdělit.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené