Mechovec (3)
Mechovec (3)
Mechovec (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mechovec (3)

Cotula/Leptinella squalida - Objednací číslo 1103433
Počet kusů v balení:3 ks
Půdokryvná rostlina s jemně opeřenými, pevnými listy. Žluté květy se ukazují od května do června. Často bývá používán jako náhrada trávníku. Doba květu: květen – červen, 5 – 15 cm. Na trávník 9 rostlin/m2.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 6 - 9 / m2
Výška dospělé rostliny 5-15 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Vlhká, zahradní zemina. HNOJENÍ: Není potřeba. VÝŠKA: Cca. 5-15 cm. VZDÁLENOST ROSTLIN: v řadě 30cm, jako trávník 6 - 9 rostlin/1m2 - RŮST: Nízce rostoucí, půdopokryvná rostlina (tvořící koberec). KVĚTY: květen/červen hvězdicovité, žluté. LISTY : Jemně zpeřené listy, na podzim a v zimě hnědozelené. ŘEZ: Po odkvětu sestřihnout. ZIMA: Zimovzdorný. EXTRA TIP: Pokud se tato trvalka příliš silně rozroste, je možné ji na jaře rozdělit.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené