Bělotrn modrý
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Bělotrn modrý

Echinops ritro - Objednací číslo 1125428
Počet kusů v balení:3 ks
Působivá trvalka pocházející z jihovýchodní Evropy. Dorůstá do výšky kolem 80 cm, vytváří trsy. Stonky jsou pevné, šedé. Listy šedozelené, vykrajované, pichlavé. V létě rozkvétají kulovité fialovomodré květy, které lákají včely, motýly a čmeláky. Vysazujte na slunné stanoviště do propustné, sušší půdy. Vynikne jako solitér i ve skupinové výsadbě s jinými trvalkami. Květy jsou vhodné k řezu i k sušení. Na zimu se zatahuje. Mrazuvzdorný do -20 stupňů.
342,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště slunné
Barva modrá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 80 cm
STANOVIŠTĚ: slunné, polostinné PŮDA: Propustná, výživná, spíše sušší KVĚTY: červenec – září, modrofialová, kulovitá květenství VÝŠKA: Cca 80 cm RŮST: kompaktní, vzpřímený HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na trvalky ZIMA: Mrazuvzdorný do -20 oC, na zimu se zatahuje
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené