Šuškarda (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Šuškarda (3)

Liatris spicata - Objednací číslo 1125053
Počet kusů v balení:3 ks
Oblíbená nízká trvalka, kterou od července do srpna zdobí vysoké klasy se střapatými květy. Ty vykvétají postupně od shora dolů. Květy jsou růžové až fialové. Listy jsou úzké a tvoří přízemní růžici. Vysazujte na slunné stanoviště do vlhčí, ale dobře propustné půdy. Špatně snáší stání ve vodě. Mrazuvzdorná, na zimu doporučujeme chránit zakrytím.
307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-25
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 40-50 cm
STANOVIŠTĚ: slunné, potřebuje hodně světla PŮDA: lehká, mírně úrodná, vlhká, nemá žádné zvláštní nároky KVĚTY: červenec - září růžové až fialové VÝŠKA: 40-50 cm RŮST: hustý, kompaktní, vzpřímený LISTY: podlouhlé, podobné travinám HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na trvalky ZIMA: zimovzdorná, ve velmi mokré a těžké půdě je náchylná k hnilobám, proto ji v zimě obložíme jen lehce chvojím MOŽNOSTI VYUŽITÍ: obruby, do nádob TIP: velmi dobrá trvalka k řezu oblíbená slimáky a myšmi - chránit Květy rádi navštěvují včely
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené