Hosta, sestava (5)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hosta, sestava (5)

Hosta Hybriden - Objednací číslo 1100953
Počet kusů v balení:5 ks
Hosta je trvalka okrasná zejména svými listy, je vhodným doplňkem k okrasným travinám a kapradinám. Sestava obsahuje druhy s velkými, malými i srdčitými listy v barevném spektru od modrozelené, zelené, krémově bílé a žlutozelené s modrofialovými květy.
815,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec
Stanoviště stinné, polostinné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Barva zelená
Výška rostliny 40-60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, polostinné. V parném létě chránit před poledním sluncem. Nevysazovat na stejné místo vice let za sebou. PŮDA: výživná, mírně vlhká, dobře drenážovaná HNOJENÍ: Na jaře a na podzim nasypat na povrch půdu kolem rostliny rašelinu VÝŠKA: 50-60 cm POTŘEBA MÍSTA: cca 40 cm, na rostlinu. RŮST: Pomalu rostoucí, tvoří trsy KVĚTY: Červen – srpen Zvonkovité, modrofialové květy ŘEZ: Na podzim odstraňte listy a odkvetlé květní stvoly ZIMA: mrazuvzdorná, doporučujeme zakrýt chvojím Listy jsou často napadány slimáky!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené