Vajgélie květnatá - 'Bristol Ruby'
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Vajgélie květnatá - 'Bristol Ruby'

Weigela florida 'Bristol Ruby' - Objednací číslo 3315692
Počet kusů v balení:1 ks
Kompaktní, do šířky rostoucí keř s tmavě fialovými až hnědými listy a červenofialovými květy. Nenáročná rostlina. Dodáváme v kontejneru cca. 40 cm vysoké rostliny.
272,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 80 - 100
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-300 cm
STANOVIŠTĚ: Světlé, slunné až polostinné PŮDA: Propustná, výživná, mírně vlhká VÝŠKA: V dospělosti kolem 2 metrú i více. Výšku lze udržovat řezem. POTŘEBA MÍSTA: Cca. 2 m RŮST: Kompaktní keř KVĚTY A LISTY: Červen - srpen. Protáhlé, trubkovité, purpurově červené. Listy jsou opadavé, sytě zelené, elipsovité. ŘEZ: Tvarovací, ihned po odkvětu. Zkrátit větve, které kvetly, na 1/3. Řezem podpoříte růst nových výhonů, jež pokvetou následující rok. ZIMA: Mrazuvzdorná, doporučujeme chránit chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené