Kakost Rozanne
Kakost Rozanne
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kakost Rozanne

Geranium wallichianum 'Rozanne' - Objednací číslo 1152040
Počet kusů v balení:1 ks
Bujně rostoucí trvalka, vytváří hustý, nízký keř. Dorůstá do výšky kolem 30 cm a šířky 50 -100 cm. Lze ho využít i jako půdokryvnou trvalku. Květy jsou modrofialové se světlým středem. Kvete od června do září. Listy mají svěží zelenou barvu, jsou dlanité, hluboce vykrojené. Na podzim se zbarvují do odstínů červené a oranžové barvy. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště do běžné zahradní půdy. Dobře snáší sucho. Mrazuvzdorný do cca -34°C.
222,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50 - 100
Barva modrá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 30-50 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Kvalitní zahradní půda. Možné je i pěstování v nádobě. HNOJENÍ: 1x měsíčně během doby květu hnojivem na trvalky nebo tekutým hnojivem. VÝŠKA: 30 - 50 cm. RŮST: Bujný, keřovitý trs. KVĚTY: Modrofialové, od května do podzimu. Odkvetlé květy odstraňujeme, prospěšné při tvorbě nových pupenů. ZIMA: Mrazuvzdorná, půdu zakrýt chvojím. Při pěstování v nádobě dobře zabezpečit před vymrznutím a zalévat pouze mírně.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené