Kokarda Kobold (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kokarda Kobold (3)

Gaillardia x grandiflora 'Kobold' - Objednací číslo 1147299
Počet kusů v balení:3 ks
Kompaktní, hustě rostoucí trvalka s nápadnými žlutooranžovými květy. Vysazujte na slunné stanoviště, s dobře propustnou půdou, preferuje spíše sušší stanoviště.. Kvete od začátku léta do raného podzimu. Doporučujeme pravidelně odstraňovat odkvetlé květy. Plně mrazuvzdorná.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 25-30
Výška rostliny 50-60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až pohostinné. PŮDA: Propustná zahradní zemina, půda dobře odvodněná. Zálivka podle aktuálních podmínek. HNOJENÍ: 1x během rašení hnojivem na trvalky, dále pak při tvorbě pupenů. VÝŠKA: 60 cm POTŘEBA MÍSTA: ca. 30 cm KVĚTY: Od června do října, Červené se žlutým okrajem – ideální květina k řezu. ŘEZ: Odkvetlé květy pravidelně odstraňujeme, abychom prodloužili dobu kvetení. Na podzim všechny stonky až k půdě odřízneme. ZIMA: V zimě doporučeno chránit listím nebo chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené