Albízie růžová
Albízie růžová
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Albízie růžová

Albizia julibrissin - Objednací číslo 3309725
Počet kusů v balení:1 ks
Akácii podobný strom se sudozpeřenými listy. Koruna ve tvaru deštníku je přes léto posetá velkým množstvím růžových květů. Večer se svěže zelené listy tohoto opadavého stromu stáčejí – fascinující podívaná. Rychle rostoucí, na půdu tolerantní strom. Vysazujte na slunná stanoviště. Zimovzdorný, na zimu vyžaduje ochranu. Dodáváme ve velikosti 30-40 cm.
529,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 250-300
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška rostliny 400-800 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostín PŮDA: k půdě tolerantní, upřednostňuje však propustnou humózní půdu, může být i písčitá nebo štěrkovitá HNOJENÍ: na jaře dle potřeby organickým hnojivem VÝŠKA: až 5 metrů POTŘEBA MÍSTA: 3 metry RŮST: strom s korunou ve tvaru deštníku LISTY: podobné mimóze, jemně opeřené zelené barvy KVĚTY: červen/červenec – od 3. Roku růžové barvy ŘEZ: může být prováděn na jaře pro udržení tvaru ZIMA: mrazuvzdorná – doporučujeme chránit kořeny zakrytím vrstvou listí nebo jedlovým chvojím
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené