Hortenzie Doppio Nuvola
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie Doppio Nuvola

Hydrangea macrophylla 'Doppio Nuvola' - Objednací číslo 3319215
Počet kusů v balení:1 ks
Nově vyšlechtěný druh hortenzie s velmi zajímavými květy, které průběžně mění svoji barvu od poupat až po plně rozvité květy. Kvete od pozdního jara do podzimu. Vhodná pro pěstování v nádobě, pro výsadbu nízkého živého plotu nebo jako solitér. Upřednostňuje polostinné stanoviště. Mrazuvzdorná.
468,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, upřednostňuje polostinnou polohu. PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, může být lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo jednoduše půda na rododendrony. pH půdy ovlivňuje barvu květů hortenzie! VÝŠKA: 1 – 1,5 m ZÁLIVKA: Doporučuje se zálivka měkkou dešťovou vodou. RŮST: Rozložitý keř LISTY: zelené KVĚTY: průběžně mění svoji barvu od poupat až po plně rozvité květy. Kvete od pozdního jara do podzimu ŘEZ: Na konci února silně zkrátit ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím. Rostliny pěstované v nádobě (prostorné) dobře ochránit před mrazem! Obalit nádobu několika vrstvami pytloviny nebo bublinkovou fólií a postavit na chráněné místo (na balkóně nebo na terase ke stěně) na dřevěnou nebo polystyrenovou podložku. UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny), které nemají vliv na další vývoj rostliny.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené