Mateřídouška úzkolistá (3)
Mateřídouška úzkolistá (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mateřídouška úzkolistá (3)

Thymus serpyllum - Objednací číslo 1100971
Počet kusů v balení:3 ks
Krásná půdokryvná trvalka. Vydává příjemnou vůni. Ideální do skalky. Kvete od května do července růžovofialovými květy. Vysazujte na slunné stanoviště do sušší, propustné půdy.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 25-35
Barva růžová
Výška dospělé rostliny 5-10 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA Normální, propustná zahradní půda-neutrální až lehce zásaditá. VÝŠKA: 20 - 25 cm ODSTUPY ROSTLIN: K olemování: 4 rostliny na 1 m K pokrytí půdy: 6 - 9 rostlin na 1 m² RŮST: Plazivý. Trvalka tvořící polštáře, vhodná k vyplnění míst. KVĚTY: Květen – červenec, růžové až fialové. ŘEZ: Po odkvětu silně zkrátíme, k udržení kompaktního růstu. PODZIM/ ZIMA: mrazuvzdorná, stále zelená rostlina
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené