Plamenka šídlolistá (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Plamenka šídlolistá (3)

Phlox subulata - Objednací číslo 1103647
Počet kusů v balení:3 ks
Polštářovitá trvalka pro skalky, suché zídky, kamenné schody nebo obrubu záhonů. Vytváří husté polštáře ze svých poléhavých stonků, které brzy vytvoří bohatý kvetoucí koberec.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Barva modrá
Výška dospělé rostliny 10 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Humósní, propustná,vlhká Přílišná zálivka a extrémní sucho rostlině škodí. HNOJENÍ: Vždy 1x na jaře vícesložkovým hnojivem VÝŠKA: Asi 10 cm POTŘEBA MÍSTA: Asi 30 – 40 cm RŮST: Půdokryvný, plazivý, asi 6 - 9 rostlin na 1m2. KVĚTY: Od března do října ŘEZ: Odkvetlé květy se odstraní, rostlina poté opět kvete ZIMA: Zimovzdorná, zatahuje se POZOR: Když je trs zasazený příliš hluboko, může se stát, že rostlina nekvete.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené