Vrba Hakuro Nishiki, stromek
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Vrba Hakuro Nishiki, stromek

Salix integra 'Hakuro Nishiki' - Objednací číslo 3312169
Počet kusů v balení:1 ks
Jeden z nejoblíbenějších kultivarů vrby. Rychle roste a dobře se tvaruje. Listy jsou eliptické, jasně zelené s bílým melírováním. Při rašení mají lístky čistě krémovou barvu, která později přechází do jasně růžové. Rostlina tak nabízí působivý barevný efekt. Nenáročná na stanoviště a péči.
768,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 200-250
Vhodné k řezu ano
V kontejneru ano
Výška rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: mírně vlhká, propustná HNOJENÍ: Podle kvality půdy. RŮST: Strom naroubovaný na kmínku. Větve oranžovohnědé barvy. VZHLED: Úzké, podlouhlé listy. Jasně zelené s bílým melírováním. Při rašení mají lístky čistě krémovou barvu, která později přechází do jasně růžové. Opadavé. Květy jsou nenápadné jehnědy, v dubnu. VÝŠKA: 2 metry Potřeba místa také cca 2 metry. ZIMA: Mrazuvzdorná, mladé rostliny chraňte zakrytím. ŘEZ: Pro udržení tvaru se provádí tvarovací řez 2x ročně. Na jaře před rašením pro první vytvarování a poté kdykoli během roku. Nově vyrašené výhony budou opět růžové.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené