Katalpa trubačovitá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Katalpa trubačovitá

Catalpa bignonioides 'Nana' - Objednací číslo 3304757
Počet kusů v balení:1 ks
Tento strom s kulovitou korunou je vhodný i pro malé zahrady. 20 cm velké, srdčité listy. Listy vydávají vůni, která odpuzuje hmyz. Lidem je tato vůně naopak příjemná. Hezký jako solitér nebo pro vysazování do aleje. Dobře snáší řez. Dodáváme 80 – 100 cm vysoké rostliny.
1168,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, upřednostňuje stanoviště chráněné před větrem PŮDA: Kvalitní zahradní zemina, bohatá na živiny HNOJENÍ: Podle potřeby hnojivem na okrasné dřeviny VÝŠKA: Až 2,5 - 3 m LISTY: Asi 20 cm, srdčité s příjemnou vůní RAŠENÍ LISTŮ: Konec května, tedy relativně pozdě OPADÁVÁNÍ LISTŮ: Poměrně brzy, již na konci září KVĚTY: Krémově žluté s načervenalým tečkováním Červen/červenec ŘEZ: Velmi tolerantní k řezu ZIMA: Zimovzdorná, opadavá
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené