Japonská slivoň, volné kořeny
Japonská slivoň, volné kořeny
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Japonská slivoň, volné kořeny

Prunus salicina - Objednací číslo 4482731
Počet kusů v balení:1 ks
Nechte se překvapit chutí obrovských modrofialových blum. Chutné, sladké a šťavnaté blumy se žlutou dužinou. Velké 40 - 60 g vážící plody mají vyvážený obsah cukru a ovocných kyselin. Začíná plodit již od druhého roku po výsadbě. Zvýšená odolnost vůči šárce. Samosprašná. Dozrává na přelomu srpna a září. Dodáváme s volnými kořeny.
395,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: října střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby října střed - dubna konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání srpen konec
Výška dospělé rostliny 300-400 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné PŮDA: Humózní HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování) VÝŠKA: Asi 3 m POTŘEBA MÍSTA: 3,5 m, koruna dosahuje průměru od 1,5 m RŮST: kompaktní KVĚTY: Začátek května První květy se ukazují až od 2. – 3. roku pěstování PLODY: Tmavě fialové se žlutou dužinou DOBA ZRÁNÍ: Konec srpna / začátek září KONZUMNÍ ZRALOST: Hned po otrhání ŘEZ: Odborný řez je možný ZIMA: Mrazuvzdorná Oblast u kořenů zakrýt silnou vrstvou listí, chvojí nebo mulčovací kůrou. TIP: Při sázení postavíme ke stromu opěrnou tyč a ponecháme ji tak dlouho, dokud kmen nezesílí (to může trvat i několik let)
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené