Slivoň myrabolán, kontejner
Slivoň myrabolán, kontejner
Slivoň myrabolán, kontejner
Slivoň myrabolán, kontejner
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Slivoň myrabolán, kontejner

Prunus cerasifera 'Trailblazer' - Objednací číslo 4421110
Počet kusů v balení:1 ks
Odrůda slivoně s červenými listy a plody. V březnu/dubnu rozkvétá světle růžovými květy. Vínově červené listy zdobí strom až do pozdního podzimu. Od srpna dozrávají vínově červené plody, jejichž dužina je také červená. Plody jsou sladké a šťavnaté. Vhodné k přímé konzumaci i dalšímu zpracování. Samosprašná, zimovzdorná. Po úpravě řezem lze pěstovat jako keř nebo strom. Dodáváme v kontejneru.
961,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 350
Doba zrání srpen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 400 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PUDA: Kvalitní, humózní zahradní zemina. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné dřeviny, dbát na dávkování. VÝŠKA: Asi 4 m. PROSTOR: 3,50 m. RUST: Keřovitý, po úpravě řezem lze pěstovat jako keř nebo strom. LISTY: Červené. KVĚTY: Světle růžové. DOBA KVĚTU: Březen/duben, první květy a plody možné od 2.- 3. roku pěstování. PLODY: Červené. SKLIZEŇ: Od srpna. ŘEZ: Měl by být prováděn odborně. Tvar může být ovlivněn cíleným prosvětlováním a tvarováním. ZIMA: Mrazuvzdorná. Mulčujeme listím nebo posekanou trávou. POZNÁMKA: Při výsadbě postavíme ke stromu opěrnou tyč a ponecháme ji tak dlouho, dokud kmen nebude silný.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené