Dvojice hrušek (Wiliamsova + Conference)
Dvojice hrušek (Wiliamsova + Conference)
Dvojice hrušek (Wiliamsova + Conference)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Dvojice hrušek (Wiliamsova + Conference)

Pyrus communis - Objednací číslo 4420807
Počet kusů v balení:1 ks
Dvě vzájemně sprašné odrůdy hrušní naroubované na jednom stromě. •Wiliamsova•: oblíbená letní odrůda, dozrávající koncem srpna. Velkém podlouhlé plody mají zelenou, v plné zralosti žlutou barvu slupky a bílou dužninu. Chuť je jemná, sladká, šťavnatá. •Conference•: anglická, podzimní odrůda hrušně. Nenáročná na půdní podmínky i polohu. Sklizeń od poloviny září. Konzumní zralosti dosahuje na přelomu října – listopadu. Plody jsou středně velké, protáhlého tvaru. Slupka je zelená s nepravidelnými zlatohnědými flíčky. Dužina je bílá, sladká, šťavnatá.
990,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 300-400
Doba zrání září začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 250-350 cm
STANOVIŠTĚ Chráněné, slunné, teplé. Chladné a vlhké počasí v týdnech před dozráním by mohlo negativně ovlivnit kvalitu plodů. PUDA: Hluboká, bohatá na živiny, lehce kyselá. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné dřeviny (dbát na dávkování). VÝŠKA: 2,5 - 3 metry. POTŘEBA MÍSTA: 3 – 4 metry. RUST: Kompaktní. KVETENÍ: První květy a tvorba plodů 2-3 rokem po výsadbě, v závislosti na podmínkách. OPYLENÍ: Oba druhy jsou vzájemně sprašné. ZIMA: Mrazuvzdorné, oblast kořenů mulčujeme vrstvou listí nebo řezané trávy. POZOR: Při výsadbě umístíme ke stromku opěrný kůl, který ponecháme tak dlouho, dokud rostlina nevytvoří silný kmen (může trvat několik let). Není vhodné pěstovat v blízkosti tújí a jehličnanů, možnost napadení houbovitou chorobou rzí hrušňovou.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené