Klematis Apple Blossom + růže Giardina
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Klematis Apple Blossom + růže Giardina

Clematis armandii 'Apple Blossom'+Rosa rugosa 'Giardina' - Objednací číslo 2219664
Počet kusů v balení:2 ks
Klematis Apple Blossom a růže Giardina v nabídce za výhodnou cenu. KLEMATIS APPLE BLOSSOM: Stále zelené, rododendronům podobné, velké listy a jemně růžové až bílé květy. Květy příjemně voní po vanilce. RŮŽE GIARDINA: Silně vonící, nenáročná a zdravá růže, která dorůstá do výšky 2-3 metrů. Plné růžové květy po celé léto. Květy dlouho vydrží a překrásně voní.
837,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

KLEMATIS APPLE BLOSSOM : STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín. Půda by měla být zastíněna půdopokryvnými rostlinami nebo zakrslými jehličnany, aby oblast u kořenů díky intenzivnímu slunečnímu záření nevyschla. PŮDA: Hluboce nakypřená, chladná a bohatá na živiny (písčitá nebo hlinitá). HNOJENÍ: Na jaře i při nasazování květů hnojivem na popínavé rostliny. VÝŠKA: Asi 6 m RŮST: Popínavý, potřebuje oporu k pnutí. KVĚTY: Bílé až narůžovělé Březen - květen, kvete na víceletém dřevě. ŘEZ: Na jaře prosvětlit, odstranit zmrzlé výhonky. ZIMA: Mrazuvzdorný, stále zelený. Půdu kolem kořenů mulčovat chvojím. RUZE GIARDINA STANOVIŠTĚ: Slunné – polostinné; doporučuje se vyhýbat chladnému a příliš vlhkému stanovišti PŮDA: Bohatá na živiny, kyprá. Nepoužívat rašelinu, růže nemají rády kyselou půdu! VÝSADBA: Vykopat dostatečně velkou výsadbovou jámu, aby se kořeny mohly rozrůstat a měly dostatek prostoru a živin. Důležité je, aby roub byl zasazený asi 5 cm pod povrchem půdy HNOJENÍ: - dlouhodobě působící hnojivo, kterým stačí přihnojit pouze jedenkrát na jaře -V případě použití tekutého hnojiva, začít hnojit časně zjara 1x týdně. Od srpna již nehnojit, aby mohly nové výhony vyzrát do zimy. -V případě použití hnojiva na růže, aplikujeme 1x časně zjara a 1x v polovině července (Řídit se návodem na obalu daného druhu hnojiva.) ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek VÝŠKA: 2 -3 m, vyžaduje oporu k pnutí. POTŘEBA MÍSTA: Asi 1 m KVĚTY: Růžové, plné DOBA KVĚTU: Od června až do října (podle podmínek) ŘEZ: Po odhrnutí na jaře je nutné provést omlazující a pročišťující řez, aby mohly růst nové výhony - odstranit odumřelé a pomrzlé výhony. ZIMA: Na podzim zkrátit výhony a odstranit všechny květy. Rostlinu přihrnou zeminou a zakrýt chvojím nebo listím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené