Hortenzie Runaway Bride
Hortenzie Runaway Bride
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie Runaway Bride

Hydrangea macr. 'Runaway Bride' - Objednací číslo 3316058
Počet kusů v balení:1 ks
Název kultivaru v překladu znamená "Nevěsta na útěku" Květy jsou bílé s lehkým zeleným nádechem, vzdušné, připomínají krajku. Kvete od července do září. Listy jsou sytě zelené, lesklé. Dorůstá do výšky 1-1,5 metru a zhruba stejné šířky. Vhodná jako solitér i do skupinové výsadby. Vysazujte do propustné, výživné, lehce kyselé půdy na polostinné stanoviště.
454,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vhodné k řezu ano
Barva bílá
V kontejneru ano
Výška rostliny 60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, přičemž upřednostňuje polostinnou polohu PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, může být lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo jednoduše půda na rododendrony HNOJENÍ: Můžeme použít hnojivo na rododendrony Pozor na předávkování, čtěte pozorně návod VÝŠKA: 1 – 1,5 m ZÁLIVKA: Doporučuje se měkkou vodou – dešťovou RŮST: Rozložitý keř LISTY: Sytě zelené, lesklé KVĚTY: Červen – říjen, bílé s lehkým zeleným nádechem ŘEZ: Na konci února silně zkrátit ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny) – nemají vliv na další vývoj rostliny
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené