Csengődi višeň, volné kořeny
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Csengődi višeň, volné kořeny

Prunus cerasus - Objednací číslo 4482278
Počet kusů v balení:1 ks
Odrůda odolná vůči houbovým chorobám. Hojná úroda i bez postřiku! To je velká výhoda, protože pokud nejsou višně ošetřovány postřikem, úrodu zpravidla ničí moniliózy. Tvrdá dužnina tmavě vínové barvy, se zbarvující šťávou. Dozrává v polovině června. Samosprašná.
294,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: října střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby října střed - dubna konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání červen střed
Výška dospělé rostliny 300-400 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné PŮDA: hluboká, humózní a pokud možno hlinitá HNOJENÍ: na jaře hnojivem pro ovocné stromy (dbát na dávkování) VÝŠKA: 3 - 4 metry POTŘEBA MÍSTA: 3 až 4 metry RŮST: Středně silný, kompaktní (silné výhony, vzpřímený) KVĚTY: první květy resp. plody jsou možné už od 2. roku po zasazení PLODY: Tvrdá dužina tmavě vínové barvy se zbarvující šťávou Doba sklizně: Dozrává v polovině června ŘEZ: protože by měl být řez ovocných stromů proveden pokud možno odborně, doporučujeme obrátit se na odborníka v okolí ZIMA: plně mrazuvzdorná při kořeni mulčovat (listím nebo posekanou trávou) POZNÁMKA: Odolná vůči houbovým chorobám. Velká úroda i bez postřiku.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené