Victoria, sloupovitá třešeň dvouletá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Victoria, sloupovitá třešeň dvouletá

Prunus avium - Objednací číslo 4425438
Počet kusů v balení:1 ks
Bohatá úroda. Velké, aromatické plody tmavě červené barvy. Dozrává začátkem července. Samosprašná. Dodáváme v kontejneru.
1307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání červenec začátek
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, světlé a teplé. PŮDA: propustná. VÝŠKA: cca. 2,5-3,0 m KVĚTY: Od třetího roku pěstování (duben-květen). PLODY: Zrání: Začátek července. ŘEZ: Požadovanou výšku můžeme určit zastřihnutím hlavního výhonu vždy z jara. Případné postranní výhonky je třeba zkrátit hned po vytvoření (po odplození) na 2-3 očka – orientace podle vnějších oček. HNOJENÍ: Hnojivo na ovocné dřeviny - hnojení na jaře, kdy rostlina vyráží. ODSTUP MEZI ROSTLINAMI: Asi 60 cm a více. Sprašná odrůda není zapotřebí. Při pěstování dřeviny v nádobě dbát na to, aby byla nádoba alespoň 50 cm široká a hluboká, podle možností pochopitelně raději větší a dbát též na dostatečnou zálivku a přísun živin. Půda v nádobě nemůže poskytnout tolik živin a vláhy jako půda v zahradě. V zimě by měla být nádoba s rostlinou podložena a dobře obalena tkaninou, aby nepromrzly kořeny. Přiměřeně zalévat, ale pouze když nemrzne. Pěstování v nádobě doporučujeme max. 5 let a poté strom vysadit do volné půdy.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené