Sloupovitá slivoň Imperial, kontejner
Sloupovitá slivoň Imperial, kontejner
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Sloupovitá slivoň Imperial, kontejner

Prunus dom. 'Imperial' - Objednací číslo 4426419
Počet kusů v balení:1 ks
Pozdní. Odolná, brzy plodící, velmi úrodná odrůda. Plody mají modrou slupku, žlutou dužninu. Chuť je sladká, aromatická. Samosprašná. Pecka jde dobře oddělit. Dozrává od konce srpna. Plody jsou vhodné pro přímou konzumaci i k dalšímu zpracování.
990,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání září začátek
V kontejneru ano
Výška rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, chráněné, teplé PŮDA: Hloubková a vlhká. Je-li půda příliš suchá, dřevina plody shodí příliš brzy. HNOJENÍ: V polovině března přihnojit dusíkatým hnojivem. Další přihnojení v polovině června. ŘEZ: Zástřih obecně není nutný. Zastřižením docílíte zkrácení dřeviny na požadovanou délku. Příliš dlouhé postranní výhonky se zkracují na tři vnější očka. PLODY: Tato slivoň nepotřebuje žádnou sprašnou odrůdu. Pěstováním více slivoní se dosáhne jejich vzájemnou sprašností vyšší sklizně. SKLIZEŇ: Podle podmínek - přibližně v září. Plody je třeba okamžitě sbírat, slivoň přezrálé plody shazuje. ZIMA: Půdu pokrýt mulčovací půdou a listím. V případě, že je dřevina pěstována v nádobě, pak je třeba tuto nádobu při silných mrazech nečím podložit a obalit (např. vláknina nebo i novinový papír).
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené