Queen Mary, sloupovitá třešeň dvouletá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Queen Mary, sloupovitá třešeň dvouletá

Prunus avium 'Queen Mary' - Objednací číslo 4425401
Počet kusů v balení:1 ks
Zářivě červené, velké, křupavé plody. Překrásné květy. vysoká úrodnost a štíhlý sloupovitý růst. Dozrává 5-6. třešňový týden (přelom červenec/srpen). Samosprašná. Dodáváme v kontejneru.
1307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání červenec začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné. PŮDA: Humózní a bohatá na živiny. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování)! VÝŠKA Možno až do 3 m i více, je vhodné regulovat řezem. PROSTOR PRO ROSTLINU: Cca 60 cm. RŮST: Středně silný, štíhlý a vzpřímený. Můžeme vysazovat v řadě s jinými druhy. KVĚTY: Pozdní, konec dubna - začátek května, od 2. roku pěstování, Bílé. PLODY: 5. - 6. třešňový týden (v polovině července – začátek srpna) Lesklé červené, velké a křupavé. ŘEZ: Požadovanou výšku můžeme určit zástřihem hlavního výhonu vždy z jara. Případné postranní výhonky je třeba zkrátit hned po vytvoření na 2-3 očka – orientace podle vnějších oček. Udržovací řez se doporučuje v době po sklizni. ZIMA: Zimovzdorná. U kořenů mulčovat posekanou trávou a listím. Při pěstování v nádobě dbejte na dostatečnou zálivku a přísun živin, neboť půda v nádobě nemůže poskytnout tolik živin a vláhy jako půda v zahradě. Dbejte na to, aby nádoba byla alespoň 50 cm široká a hluboká, podle možností pochopitelně raději větší. V zimě by měla být nádoba s rostlinou podložena a obalena tkaninou nebo celou rostlinu i s nádobou zakopat do země. Rostlina v nádobě vyžaduje i během zimy příležitostnou a vyváženou zálivku.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené