Sloupovitá plochá broskev Little Pinocchio, dvouletá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Sloupovitá plochá broskev Little Pinocchio, dvouletá

Prunus pers. 'Little Pinocchio' - Objednací číslo 4432402
Počet kusů v balení:1 ks
Nyní máte možnost pěstovat sladké a šťavnaté ploché broskve také ve štíhlém sloupovitém tvaru. V dubnu/květnu zdobí strom překrásné květy a od srpna dozrávají lahodné plody. Samosprašná. Dodáváme v kontejneru.
1307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání srpen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-400 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Humózní a bohatá na živiny. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování). ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: Možno až do 4 m. PROSTOR PRO ROSTLINU: Cca 60 cm RŮST: Vzpřímený, sloupovitý. KVĚTY: Růžové, duben/květen. První květy a plody až po 2. roce pěstování. PLODY: Zploštělý tvar. SKLIZEŇ: Od srpna. ŘEZ: Požadovanou výšku můžeme určit zástřihem hlavního terminálu, vždy na jaře. Případné postranní výhonky je třeba zkrátit hned po vytvoření na 3 očka – orientace podle vnějších oček. ZIMA: Zimovzdorná. Oblast u kořenů zakrýt silnou vrstvou listí, chvojí nebo mulčovací kůrou. Při pěstování v nádobě je nutno ji na zimu postavit na chráněné místo, obalit, aby půda nepromrzla. Podle počasí je nutná příležitostná zálivka. Pěstování v prostorné nádobě je možné 3 – 4 roky, poté doporučujeme rostlinu přesadit do volné půdy.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené