Golden Sun, sloupovitá meruňka dvouletá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Golden Sun, sloupovitá meruňka dvouletá

Prunus arm. 'Golden Sun' - Objednací číslo 4425429
Počet kusů v balení:1 ks
Pevné, sladké meruňky s intenzivním aroma. Na jaře je stromek posetý velkým množstvím květů. Plody jsou vhodné k přímé spotřebě, na marmelády i dezerty. Samosprašná.
1307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února konec - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby února konec - listopadu konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50-60
Doba zrání červenec střed
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Teplé, chráněné před větrem, jižní strana. PŮDA: Propustná, hlinitě- písčitá s vysokým podílem humusu HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování) POTŘEBA MÍSTA: Asi 60 cm RŮST: Středně silný, štíhlý a vzpřímený – můžeme vysadit v řadě s jinými druhy. LISTY: Úzké, zelené KVĚTY: Světle růžové, od 2. – 3. roku pěstování Duben PLODY: Červenec – srpen, pevné a sladké ŘEZ: Výšku můžeme sami regulovat řezem Postranní výhonky ihned odstřihneme za 2. – 3. očkem. ZIMA: Zimovzdorná, zakrýt listím nebo mulčem. V případě, že je dřevina pěstována v nádobě, pak je třeba tuto nádobu dát na chráněné místo (chladná světlá místnost, např. zimní zahrada nebo zakrytý balkon) a příležitostně zalévat.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené