Africká kopřiva, zelené listy (3)
Africká kopřiva, zelené listy (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Africká kopřiva, zelené listy (3)

Coleus canina hybridus - Objednací číslo 1114528
Počet kusů v balení:3 ks
Dekorativní rostlina do květinových záhonků a nádob. Vyrůstá do hustého a rozvětveného keře. Kvete po celé léto. Přezimování na místě bez mrazů.
166,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen, červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Barva modrá
Výška dospělé rostliny 30-50 cm
PŮDA: humus, propustná, spíše suchá než příliš vlhká STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné místo VÝŠKA: 30 - 50 cm( podle pěstebních podmínek). ODSTUP: Mezi rostlinami: cca 50 cm a více. HNOJENÍ: Pravidelně tekutým hnojivem přidávaným do zálivky. ZIMA: Světlé a chladné místo chráněné před mrazem. Zimuje bez hnojení a vydatného zalévání – jen minimální vlhkost. PROSTŘIHÁVÁNÍ: Může být zastřihována, pokud je to nutné, a sice v květnu, když se ze zimoviště vrací zpět pod širé nebe. Listoví rostliny šíří zápach, který zvířata nemají ráda. Čím je listoví sušší, tím je intenzivnější zápach. Rostlina není pro zvířata ani člověka jedovatá.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené