Vlčí bob - lupina (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Vlčí bob - lupina (3)

Lupinus polyphyllus hybriden - Objednací číslo 1126962
Počet kusů v balení:3 ks
Lupina neboli vlčí bob je nápadnou ozdobou každého záhonu. Je to statná trvalka, v době květu měří 80 - 100 cm. Květenství je hustý, vzpřímený hrozen. Listy jsou vícečetné, dlanitě dělené. Kvete od června, po odkvětu rostlinu seřízněte, pravděpodobně na podzim vykvete ještě jednou. Vysazujte na polostinné stanoviště do výživné, propustné zeminy.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30 - 50
Vhodné k řezu ano
Výška dospělé rostliny 60-80 cm
NÁHODNÝ VÝBĚR BAREV, STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Zahradní zemina, propustná, humózní. Rostlina dává přednost mírně kyselé půdě. HNOJENÍ: Stačí přihnojovat kompostovou zeminou. ZÁLIVKA: Dle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: Cca 60 - 80 cm KVĚTY: Mix barev DOBA KVĚTU: Květen - srpen ŘEZ: Rostlina vhodná k řezu. Odkvetlé květy odstraňovat, podpoří se tím druhé květenství. To bývá ale zpravidla slabší, než první. ZIMA: Zimovzdorná, ochránit před mrazy chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené