Mateřídouška časná (3)
Mateřídouška časná (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mateřídouška časná (3)

Thymus rotundifolius, praecox 'Coccineus' - Objednací číslo 1103344
Počet kusů v balení:3 ks
Půdokryvná trvalka dorůstající do výšky 15 cm. Kvete od června do srpna fialovými květy. Listy jsou tmavě zelené, drobné, aromatické. Vysazujte na slunné stanoviště do propustné, méně výživné zeminy. Na zimu vyžaduje zakrytí.
198,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 20 - 30
Barva růžová
Výška dospělé rostliny 10-20 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Normální, propustná zahradní půda-neutrální až lehce zásaditá. VÝŠKA: 10 - 20 cm. ODTUPY ROSTLIN: K olemování: 4 rostliny na 1 m. K pokrytí půdy: 6 rostlin na 1 m² RŮST: Plazivý, trvalka tvořící polštáře, vhodná k vyplnění míst. KVĚTY: červen – srpen, růžovofialové. ŘEZ: Po odkvětu silně zkrátíme, k udržení kompaktního růstu. PODZIM/ZIMA: Mrazuvzdorná, stále zelená rostlina. Na zimu doporučujeme zakrýt. EXTRA-TIP: Velmi dobře se hodí k ozelenění střech.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené