Kapraď Červená Uršula
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kapraď Červená Uršula

Athyrum niponicum 'Ursula's Red' - Objednací číslo 1118276
Počet kusů v balení:1 ks
S touto okrasnou kapradí očarujete každého souseda. Listy kapradě se na okrajích lesknou ve stříbrnobílých barvách, která se směrem ke středu mění na tmavomodrou a ve střední linii na červenou.
230,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
V kontejneru ano
Výška rostliny 40-50 cm
STANOVIŠTĚ: polostinné až stinné PŮDA: vlhká, lesní půda, propustná, sypká HNOJENÍ: od jara do konce léta 1x měsíčně tekutým hnojivem VÝŠKA: 40-50 cm POTŘEBA MÍSTA: cca 40 cm LISTY: ve tvaru peří, ve středu modrozelené a stříbrné, špičky středových žeber a lodyhy jsou červené ZIMA: mrazuvzdorná, zbavuje se listů. Červené lodyhy zůstávají částečně stát- v zimě to vypadá velmi hezky.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené