Třapatka Green Twister
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Třapatka Green Twister

Echinacea purpurea Green Twister - Objednací číslo 1102201
Počet kusů v balení:3 ks
Třapatka je krásná, nenáročná trvalka, kvete od července do září. Květy mají hodně nektaru a jsou vyhledávané motýly a čmeláky. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště, do propustné, výživné půdy, neměla by být kyselá. Odkvetlé květy průběžně odstraňujte, podpoříte tím nasazování nových poupat a prodloužíte dobu kvetení. Je vhodná do skupinových výsadeb nebo jako solitér. Mrazuvzdorná do -34°C. Třapatka Green Twister má velké, vonné květy o průměru 10-12 cm, které jsou dvoubarevné. Střed květu je fialový až růžový, okraje okvětních lístků jsou světle zelené. Stonky jsou pevné asi 1 metr vysoké, dobře odolávají dešti i větru.
416,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 40
Vhodné k řezu ano
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 80-100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, teplé PŮDA: Propustná a humózní, ne kyselá HNOJENÍ: Během doby vegetace (březen – srpen) každé dva týdny, hnojivem na trvalky. ZÁLIVKA: Podle potřeby a podmínek VÝŠKA: 80 -100 cm ŠÍŘKA: 30 -50 cm KVĚTY: Dvoubarevné, střed růžový až fialový, okraje okvětních lístků zelené Po odkvětu květ odstřihněte u prvního až druhého listu, stonek zachovejte, protože podél něj vyrůstají další poupata. DOBA KVĚTU: Červenec - září ŘEZ: Na podzim odstranit všechny květní stvoly nad zemí. Zbytek rostliny zakrýt chvojím. ZIMA: Mrazuvzdorná do -34 oC
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené