Rozchodník skalní Angelina (3)
Rozchodník skalní Angelina (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rozchodník skalní Angelina (3)

Sedum reflexum 'Angelina' - Objednací číslo 1104021
Počet kusů v balení:3 ks
Nenáročná, půdokryvná rostlina. Dužnaté listy jsou žluto-zelené, na podzim se zbarvují do hnědé až červené barvy. Kvete od června zářivě žlutými květy. Dorůstá do výšky 10 -20 cm. Vysazujte na slunné, spíše sušší stanoviště do dobře propustné půdy. Je vhodný do skalek, na zídky, pro osázení nádob. Vynikne jako solitér i v kombinaci s jinými skalničkami. Mrazuvzdorný do -34°C.
280,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-30
Výška dospělé rostliny 10 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: suchá, propustná, hlinitopísčitá až kamenitá HNOJENÍ: Na jaře jednou hnojivem na trvalky VÝŠKA: 10 cm, v době květu až 20 cm LISTY: Dužnaté, žlutozelené, na podzim se zbvarvují do hnědé až červené barvy RŮST: Půdokryvná rostlina KVĚTY: Červen – srpen, zářivě žluté ZIMA: Mrazuvzdorný do -34°C
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené