Břečtan s panašovanými listy
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Břečtan s panašovanými listy

Hedera helix 'Goldheart' - Objednací číslo 3331978
Počet kusů v balení:1 ks
Druh se silným růstem. Listy se žlutým středem a zeleným okrajem mají dekorativní vzhled. Vyšplhá se až do výšky kolem 6 metrů. Nejlépe se mu daří na polostinném stanovišti.
175,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Výška dospělé rostliny 500-600 cm
STANOVIŠTĚ: Východní, severní a severozápadní stěny, popř. předpěstované nízké keře k zastínění kořenů. (Na velmi slunném stanovišti se na základě vysokého záhřevu zdí nemusí vytvořit na výhonech žádné příchytné kořeny. Také porézní omítka s hrubým povrchem může bránit přichycení.) PROSTOR: K pokrytí plochy: 2 břečťany na 1 – 1,5 m. První 2 roky roste velmi pomalu, potom se růst značně zrychlí. VÝŠKA: 5 m i více HNOJENÍ: Není nutné, mulčovat listím, posekanou trávou a kompostem, na jaře tuto vrstvu neodstraňovat, dáváme tím rostlině přírodní živiny. KVĚTY: Nenápadné, kvete poprvé až po několika letech. ZIMA: Mrazuvzdorný, stálezelený.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené