Juka 'Bright Edge'
Juka 'Bright Edge'
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Juka 'Bright Edge'

Yucca filamentosa 'Bright Edge' - Objednací číslo 1140562
Počet kusů v balení:1 ks
Tvoří přízemní růžici vzpřímených, mečovitých listů. Listy mají žlutý okraj, střed má sivou, modrozelenou barvu. Na přelomu června a července vykvétá krémově bílými, zvonkovitými květy. Květní stonek je pevný, vysoký až 1,5 metru. Po odkvětu stonek u uřízněte u země. Nenáročná rostlina. Upřednostňuje slunné stanoviště s propustnou, dobře odvodněnou půdou. Dobře zvládá sucho. Mrazuvzdorná do -29 stupňů.
454,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště slunné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Výška dospělé rostliny 120-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné. PŮDA: Lehce vápenitá, propustná. HNOJENÍ: 1 x na jaře hnojivem na trvalky. VÝŠKA: 1,20 - 1,50 m. POTŘEBA MÍSTA: cca 1,50 m. RŮST: Vzpřímený keř téměř bez kmenu. LISTY: Úzké, zelené, žlutě lemované. KVĚTY: Krémově bílá lata. Červenec – srpen , od 4.–5. Roku. ZIMA: Mrazuvzdorná, mladé rostliny preventivně zakrýt na zimu chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené